Brukarstwo i ogrodnictwo

2009-06-24 | Autor: kaftan

Brukarstwo przeżywa ostatnio reaktywacje, niczym cała masa kapel, czy starych filmów. Ogrodnictwo natomiast w Polsce dopiero zaczyna się rozkręcać i mam tu na uwadze ogrodnictwo w pełnym zakresie. Chciałbym Wam nieco przybliżyć te dwie dziedziny niejako budownictwa oraz zagospodarowania terenu przez pryzmat kolejności poszczególnych etapów. Czyli. Kiedy podjąć decyzję o ułożeniu bruku, ukształtowaniu terenu czy założeniu trawnika i w jakiej najlepiej kolejności wykonać te wszystkie prace aby nie zniszczyć sobie tego, co zrobiliśmy do tej pory.Kategorie: Bruk, Ogród

Ursynów

2008-09-17 | Autor: qbolseo

Ursynów jest jedną z dzielnic Warszawy, wysuniętą na południe na lewym brzegu Wisły. Liczy sobie około 120 tysięcy mieszkańców i zajmuje prawie 9% powierzchni stolicy. 

Kategorie: Projekty domów

Granit

2008-03-31 | Autor: boby

Masyw granitowy Strzegom - Sobótka o długości ok. 50 metrów rozciąga się równoleżnikowo na północ od Świdnicy. Zachodnią i wschodnią część masywu tworzy granit biotytowy, centralną dwułyszczykowy nie mający większego znaczenia technicznego.

Kategorie: Elewacje, Materiały budowlane

Efektowne i ekskluzywne ciepło w Twoim domu

2008-02-12 | Autor: herrek

Biorąc pod uwagę obecne trendy w budownictwie, ogrzewanie w naszym domu uzależnione jest od trzech mediów: wody, prądu i gazu - w większości przypadków.

Kategorie: Kominki, Ogrzewanie, Wykończenie wnętrz
1  2  3  4  [5]  6 

apteka Stoiska targowe naprawa laptopow gorzów