Projektowanie wnętrz


Mieszkanie idealnie...tylko wilgotne, istnieje na to rada?

2012-10-16 | Autor: nigellus

Mieszkanie w miejscu, gdzie na ścianach pojawia się wilgotność a nawet pleśń nie jest komfortowe. można nawet powiedzieć, że nie należy do zbyt zdrowych. Jeżeli jednak sytuację taką mamy w mieszkaniu i nie mamy możliwości zmiany miejsca zamieszkania koniecznie powinniśmy zastanowić się nad możliwościami związanymi ze zniwelowaniem tego problemu.

Kategorie: Maszyny budowlane, Projektowanie wnętrz, Usługi budowlane

Ekskluzywne meble włoskie.

2010-01-24 | Autor: thelemadesign

Włoskie meble funkcjonują doskonale w garderobach. Dzięki swojej estetyce, wytworności oraz dzięki niezwykle dużemu przeznaczeniu praktycznemu owe meble stają się coraz to bardziej lubiane. Na domiar tego meble włoskie zapewniają specyficzny charakter i mówiąc potocznie klimat garderobom w których się znajdują.

Kategorie: Projektowanie wnętrz, Wykończenie wnętrz

Mieszkania z rynku wtórnego

2009-11-23 | Autor: Roomdesign

            Każdy z nas marzy o swoim własnym mieszkaniu. Niestety nie każdego stać na to aby zakupić nowe dopiero co wybudowane mieszkanie. Wielu z nas w takiej sytuacji skłania się ku ofertą z rynku wtórnego. Cena takich mieszkań jest o wiele niższa aniżeli nowych mieszkań. Większość z nich to jednak mieszkania kompletnie nie funkcjonalne, których wystrój wnętrza pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

           Kategorie: Projektowanie wnętrz, Wykończenie wnętrz
[1] 

Kredyty, konta, karty kredytowe Usługi księgowe Kielce slub